Logo

Benc klupa kombinirana \\\ Runners ///

Број на оглас: 2359992 | Објавен на: 01.03.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.900 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Со оваа бенч клупа можете да вежбате со тегови, вежби за рацете, стомачни вежби, вежби за нозете, вежби за градите и уште многу други. Оваа бенч клупа можете да ја закосите во повеќе агли како и вежбањето да си го направите поудобно за секоја вежба која ја вежбате.


Достава низ цела Македонија ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач