Logo

Kombinirana sprava HAMMER \\\ Runners ///

Број на оглас: 2359998 | Објавен на: 05.03.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 17.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Вид на оглас: Се продава


Со оваа комбинирана справа можете да имате цела теретана во вашиот дом. На истата можете да вежбате многу, исто како во теретана а сепак еднаш ќе платите и ќе имате засекогаш една мала фитнес сала дома.
Различни вежби ви овозможува оваа справа во зависност кои ви се потребите. Можете да вежбате вежби за стомачните мускули, грбните мускули, градите, нозете, рацете и рамената.
Можете сами да си направите тренинг во домашни услови само со една справа не морајќи да чекате во фитнес сали и да плаќате секојдневно. Оваа справа има тегови до 50кг. така што ќе си ги регулирате во зависност до кој степен сте во вежбањето.

вклучени вежби за:

нозете
рацете
грбот
градите
рамената

Гаранција 1 година

Достава низ цела Македонија ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач