Logo

Orbitrek \\\ Runners ///

Број на оглас: 2359999 | Објавен на: 05.03.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Вид на оглас: Се продава


Со овој орбитрек од брендот Runners Fitness ќе постигнете многу за вашето тело да изгледа како од списанијата.
Ќе ги зацврстите мускулите на задникот, страничните стомачни мускули како и долните, нозете и рацете. Користејќи го секојдневно ќе ги топите вишокот маснотии во вашето тело и ќе ги дефинирате мускулите. Екранот кој го има ви покажува време на вежбањето, вашиот пулс, брзина со која вежбате, потрошените калории како и поминатото растојание. Со овој орбитрек ќе стигнете до тело кое секогаш сте сакале да го имате. Можете да вежбате во вашиот дом без никој да ве гледа во фитнес клубовите, додека гледате телевизија можете да вежбате и да постигнете максимални резултати. Исто така ви нудиме и гаранција до 1 година со сервис.
Орбитрек од брендот Runners Fitness со сите функции:

Време
Брзина
Растојание
Потрошени калории

Писмена гаранција 1 година

Достава низ цела Македонија ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач