Logo

Lenta za trcanje HAMMER \\\ Runners ///

Број на оглас: 2360018 | Објавен на: 20.11.2018, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Вид на оглас: Се продава


До совршено тело без маснотии само со најновата трака за трчање
НОВО НА ПАЗАРОТ ОД БРЕНДОТ НА HAMMER ТРАКА КОЈА ВИ ОВОЗМОЖУВА ДОДЕКА ТРЕНИРАТЕ ДА ГО ГЛЕДАТЕ И ВАШИОТ ОМИЛЕН ФИЛМ

Технички карактеристики:

Моќност: 3.5HP

Ниво на подигање 15%

Брзина: 1.0-18km/h

Броило за времето на вежбање

Броило за поминато растојание: 0 – 999 км.

Рачен пулс: 60 – 200 срцеви отчукувања / минута

Калории: 0 – 999 kcal

ЛЦД екран на TOUCH во боја екран со кој се овозможува гледање на видео записи (филмови)

ЕКГ сензори за пулс на рачките.

Функции: срцеви отчукувања, брзина, наслони, време, потрошени калории, растојание.

Максимална тежина на корисникот: 130 кг.

Сигурносно копче за моментално запирање на лентата.

Програми: 20 дефинирани и 3 програми со рачно подесување

MP3 Влез и USB влез + 2 звучника (high-fielity audio)

Масажер комплет со каиш

Два тегови од по 1кг

Твистер

Тркала за полесен транспорт,

Екран лесен за користење

Контроли на рачките за регулирање на брзината

Контроли на рачките за регулирање на наслоните

1 година гаранција


Достава низ цела Македонија ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач