Logo

Kupuvam koli do 200 evra

Број на оглас: 2360514 | Објавен на: 22.04.2017, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 101 kw / 137 ks

Цена: 200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupuvam koli do 200 evra. sto ne gi koristite ili vi smetaat od site marki plakam odma I gi podigam sam samo od Skopje .ako mozete pustete nekoja slika na viber ili mesinger.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач