Logo

Se prodava vertikalna vitrina i boca za azot

Број на оглас: 2360906 | Објавен на: 25.01.2017, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vertikalna vitrina vo ispravna sostojba so dimenzii 295x195x85 i boca za azot nova. Itno!!!!!

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ljupco