Logo

Kymco.300i-ABS

Број на оглас: 2360990 | Објавен на: 20.03.2017, 13:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2010

Модел: Dawon tawon

Километри: 0

Цена: 2.900 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Mnogu zacuvan..vo perfektna sostojba redovno servisiran..

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач