Logo

Polo

Број на оглас: 2361046 | Објавен на: 25.01.2017, 21:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro socuvano pali vozi servisirano

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Polo