Logo

Резервни делови за лаптопи и десктопи нови и половни

Број на оглас: 2361129 | Објавен на: 29.12.2017, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат голем асортиман резервни делови за лаптопи од сите брендови HP,ASUS,IBM,ACER,SAMSUNG,DELL и десктоп компјутери нови и половни
екрани (сите големини) - нови и половни
хард дискови (сите големини)
оптички уреди - DVD \ RW
мемории - DDR1, DDR2, DDR3
матични плочи за лаптопи
флет кабли
инвертери
маски
конектори за струја
камери
тастатури (нови и половни)
и многу други делови

Можна е и монтажа по договор. Доколку нешто ви треба пишете со e-mail што ви треба, а ние во најкусо време ќе ви одговориме. Сите половни делови се 100% исправни, со гаранција!

Цени по договор.
Испорака низ цела Македонија со карго.
e-mail: cyber_petar@yahoo.com
viber: 076476017

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 IT

Потврден огласувач