Logo

Nova Pegla Rovus od Top Shop

Број на оглас: 2361376 | Објавен на: 28.08.2017, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Пегли

Вид на оглас: Се продава


Nova Pegla od Top Shop
Zapakuvana, ne Otvorena, so garancija
Na brendot Rovus
Prakam po kargo
Cenata e minimalna

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач