Logo

КОНТРАБАС ДРВЕН

Број на оглас: 2361540 | Објавен на: 17.02.2020, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава стар дрвен контрабас. Направена е целосна реставрација, променета кобилица, душица, жици...
Може замена за музичка опрема или друго но само за реална вредност

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Горан

Потврден огласувач