Logo

Se prodavaat raftovi

Број на оглас: 2361550 | Објавен на: 06.04.2017, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat raftovi za poveke nameni.
Koristeni se nekolku meseci i se vo odlicna sostojba. Istite moze da se razdelat i kombiniraat po vasite potrebi.
Cenata e povolna i po dogovor.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 samoyed