Logo

Bandazi 15 ki 4x100 extra (zamena)

Број на оглас: 2361564 | Објавен на: 28.04.2017, 11:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam 4 bandazi R15 4x100 so gumi. Cenata za kes e 170 evra. Mozna e zamena za celicni bandazi 14ki 4x100 + doplata od 9000 denari.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ALEKSANDAR

Потврден огласувач