Logo

DESIGN & PRINT STUDIO AMAI CENTAR

Број на оглас: 2361826 | Објавен на: 26.01.2017, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Печатници

Вид на оглас: Се продава


DESIGN & PRINT STUDIO AMAI CENTAR Ви нуди
ПЕЧАТЕЊЕ постери, флаери, визит карти, меморандуми, книги, дипломски работи, списанија...
ПРЕЛОМ на книги, списанија, обработка на материјали...
ДИЗАЈН на логоа, визит карти, меморандуми...
НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ, КВАЛИТЕТ И УСЛОВИ ЗА СОРАБОТКА!!!

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Александар