Logo

Se izdava podrumski prostor

Број на оглас: 2362005 | Објавен на: 25.11.2018, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 120 m²

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се продава


se izdava podrumski prostor od 120 m2 ,opremen so struja,voda i wc. Namenet za sivalna .
prostorot se naoga na ulica Krusevska republika .
Broj za kontakt 070940729
070940729

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач