Logo

Traktorska freza

Број на оглас: 2362087 | Објавен на: 20.03.2017, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


frezata e vo dobra sostojba moze da se vide i proba vo sekoe vreme !!
tel. za kontakt: 070609207
070609207
070609207

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Nikola