Logo

Adapter adapteri 12V. 0.5A.

Број на оглас: 2362150 | Објавен на: 26.09.2018, 13:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat adapteri 12V. 0.5A. Za ruteri modemi I drugi uredi adapterite se novi ne koristeni.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 mitko

Потврден огласувач