Logo

c220 cdi

Број на оглас: 2362817 | Објавен на: 27.01.2017, 01:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava c220cdi 2001 mnogu dobar za poveke info telefon ili da se prova na lice mesto i seat altea vo top sostojba
tel:070241608

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 sali