Logo

altea 2.0tdi

Број на оглас: 2362820 | Објавен на: 27.01.2017, 01:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava seat altea 2.0tdi di crveno vo top sosotjba donesena od ch carineta samo treba da se registrira. i mercedes c220cdi , za poveke info telefon ili da se provat vo lice mesto kolite se u top sostojba
tel 070241608

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 sali