Logo

BMW X5 3.0D M full oprema

Број на оглас: 2362981 | Објавен на: 17.02.2018, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 173 kw / 235 ks

Цена: 20.000 €
22.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moznost za lizing

2008 godina
M paket fabricka
originalni km kupeno vo mak kar vo makedonija ne e uvezeno
full opremeno redovno odrzuvano i servisirano garazirano za vistinski ljubiteli na bmw m

Огласи од: Bojan

Bojan

Kumanovo
Куманово

Станете Премиум член

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач