Logo

Profesionlna Precor lenta za trcanje

Број на оглас: 2363442 | Објавен на: 25.06.2017, 14:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Ленти за трчање

Вид на оглас: Се продава


Se prodava profesionlna lenta za trcanje pre cor trakata e odlicno socuvana kako nova

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Valentin

Потврден огласувач