Logo

Golf 5 1.9 77kw

Број на оглас: 2363578 | Објавен на: 29.04.2017, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2016

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.950 € Цената не е фиксна 4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf 5 vo odlicna sostojba smeneto ulje filter filter vozduh rebrast kais so zategaci i vodna pumpa pred 2000km
Catineta 4950

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач