Logo

Menaç za golf 4 1.4

Број на оглас: 2363609 | Објавен на: 27.03.2017, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Menac se fukcija na 5 brzina ima zvuh komplet se dava

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Raim