Logo

Vw golf 1.9 tdi gti 2005god..full..moze zamena

Број на оглас: 2363622 | Објавен на: 27.03.2017, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 5.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 tdi gti
God 2004-5
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Al felni GTI
REGISTRIRAN CELL GOD
Rebrasti smeneto
Vredi da se vidi
Moze zamena
Auto plac cile

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 nedim

Потврден огласувач