Logo

Prodavam delovi za FORD MONDEO 2.0 TDCI

Број на оглас: 2363773 | Објавен на: 20.03.2017, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Ford Mondeo 2.0 TDCI 2002 godina, 96 kw.

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Mite