Logo

Radio za kola

Број на оглас: 2363866 | Објавен на: 27.01.2017, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Стерео системи

Вид на оглас: Се продава


Radio za kola novo 7' ima i zadna kamera

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Jovica