Logo

деловен простор / куќа

Број на оглас: 2363870 | Објавен на: 27.01.2017, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 500 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 100 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор / куќа, на улица Индустриска, поранешна продавница Клинчар. Приземје 120 квадрати, прв кат 120 квадрати, поткровје, подрум, дворно место...

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 димче