Logo

Audi A6 1.9 tdi ispravno registrirano

Број на оглас: 2364177 | Објавен на: 28.05.2017, 07:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a6 1.9 tdi 1995 godina
Registrirano do maj 2018g
tel:070862838
Moze zamena samo za monovolumen

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Geo Stone

Потврден огласувач