Logo

se prodava itno

Број на оглас: 2364503 | Објавен на: 28.01.2017, 11:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


se prodava lavor i stol za frizer malku koristeni
se prodava krevet za masaza racna izrabotka
kontakt: Angela: 078504007

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 angela