Logo

se prodava kuka na ulica Aleksandar Makedonski

Број на оглас: 2364838 | Објавен на: 28.01.2017, 14:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 350 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 302 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


se prodava kuka vo centarot na gradot so dve delovni prostorii i dva sprata od po 110 m2 za info na mail tale989@libero.it ili na, 00393275432054 whatsapp i viber

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 trajce