Logo

BRAVO 1.4 12V BENZIN-PLIN ODLICNO

Број на оглас: 2365052 | Објавен на: 23.03.2017, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Bravo

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 950 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FIAT BRAVO 1.4 12V 96 GOD. SO NE ATESTIRAN PLIN VO ODLICNA SOSTOJBA BEZ VOOPSTO KOROZIJA RABOTI PERFEKTNO I NA BENZIN I NA PLIN. NE E REGISTRIRANO, POSLEDNA CENA NA LICE MESTO. BEZ ZAMENI.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 0000

Потврден огласувач