Logo

Objekt

Број на оглас: 2365290 | Објавен на: 21.08.2017, 01:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 350 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Objektot se naoga vo mn dobra lokacia vo stara carsia kaj noviot plostad za po detalni info 070-225-528

 Скопје    Општина: Чаир

Прати Е-Маил

 xxxxxx