Logo

VOLKSWAGEN VW POLO 11/ 2003 G. GERMANSKO CARINETO BENZIN

Број на оглас: 2365424 | Објавен на: 24.03.2017, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Polo

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 2.990 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO EURO 4 1.2 BENZIN 47 KW 2003G.PLATENO SE DO REGISTRACIJA...SERVISIRANO..1 SOPSTVENIK SO SERVISNA..KLIMA..ABS..ESP..6 AERBECI..EL PROZORCI...EL RETREVIZORI...RADIO SO SD....DOBRA SOSTOJBA...

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Bale

Потврден огласувач