Logo

DETSKI OBUVKI CICIBAN, KEGI SHOS,ADIDAS,NEW BALANS

Број на оглас: 2365503 | Објавен на: 26.09.2018, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Обувки

Големина: <30

Боја: Кафена

Цена: 800 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


obuvkite se vo odlicna sostojba broj 26
ciciban 1000den.
kegi shos 600den.
adidas 600den.
new balans 600den.

 Скопје    Општина: Илинден

Прати Е-Маил

 jovance

Потврден огласувач