Logo

jeep grand cheroke limitet 3.1

Број на оглас: 2365606 | Објавен на: 22.11.2020, 14:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 111 kw / 151 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Samo na delovi imam skoro sfe shto vitreba do posleden shtraf 3.1 dizel 2.5 I 4.0 benzin 4.7 i5.2

 jeep

Потврден огласувач