Logo

Polnac za iPhone

Број на оглас: 2366121 | Објавен на: 29.01.2017, 15:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava polnac za iPhone 6+, dolzina 2m. Cena po dogovor.

Telefonski broj: 078 225 117

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ivan Jovanovski