Logo

Kamin Franklin

Број на оглас: 2366155 | Објавен на: 31.07.2020, 20:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Vo sekoe vreme mos da se vidi 😀 ima i 2 cunci 😀

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач