Logo

Se prodava

Број на оглас: 2366356 | Објавен на: 26.03.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 7500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva pozadi Gama oil i lukoil na samiot pat prema vasilevo.Na mesto zvano balabanica, nivata e na dve parceli samiot pat ja sece sto znaci izleguva i od dvete strani na patot. 7500m2. moznost za dogovor za cena.

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач