Logo

Volani za Bmw e60, e61 M packet - sport

Број на оглас: 2366403 | Објавен на: 14.05.2018, 16:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: E60

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


volani za Bmw e60 M packet za koli pred feis lift za Bmw e60 so Kluc
sport volan (so hrom) i Volan M packet,
moze i so airbag ili bez airbag
fabricna koza i ekstra zacuvani

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач