Logo

prikolica fabricka

Број на оглас: 2366590 | Објавен на: 20.03.2017, 19:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba
CENA PO DOGOVOR

P R O D A D E N A

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Zanko

Потврден огласувач