Logo

Samsung Galaxy S4 I9500

Број на оглас: 2366707 | Објавен на: 09.06.2017, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy S4 I9500

Боја: White

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


telefonot e nov i mnogu malku koristen, so funkcionalni senzori za rabota bez dopir na displej i dr, raboti na site mrezi .

Prakam po kargo...

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач