Logo

Ford Tranzit 2.0 Pali Vozi

Број на оглас: 2366810 | Објавен на: 21.03.2017, 00:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Transit

Година: 1992

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kombeto e vo ispravna sostojba moze da se vidi i proba vo sekoe vreme moze i zamena za dzip so moja ili vasa doplata moze i da e stranski dzipot ili kola nekoja ponudete

 Скопје    Општина: Зелениково

Прати Е-Маил

 Nito