Logo

ALFA 159 SW 1.9JTDm 120ks BG TABLI EURO4

Број на оглас: 2366832 | Објавен на: 18.08.2017, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 159

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Alfa romeo 159 sw 1.9jtdm 120ks 8v na bugarski tabli napraven servis novi gumi ekstra sostojba moze da se carini euro 4 e na makedonski tabli 5200e MOZE ZAMENA ZA.VOZILO NA.MK TABLICI

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач