Logo

PS3 Slim(Чипуван) меморија 320GB 11 Igri i orginal joystick

Број на оглас: 2367612 | Објавен на: 30.01.2017, 16:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS3

Вид на оглас: Се продава


Продавам Playstation3 slim (Чипуван) со меморија од 320GB со еден оргинален joystick и 11 игри:Uncharted 3,God of War 3,God of War 4,The Last of Us,Enslaved,Assassins Creed Brotherhood,Red Dead Redemption,Sleeping Dogs,Pes 2015,James Bond blood stone,Far cry 4.Конзолата е во одлична состојба.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Antonio