Logo

Cirkular monofazen

Број на оглас: 2367760 | Објавен на: 28.03.2017, 08:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Crkularot e vo ispravna sostojba donesen od CH monofazen

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Evrim