Logo

TAFE euro2

Број на оглас: 2368010 | Објавен на: 25.03.2017, 20:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


traktorot e kupen 2013g. OKTOMVRI mesec od sinpeks Bitola.Euro2 motor, 47,7k.s. bez kabina.VO sekoa doba moze da se vidi i proba.
cena po dogovor...

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач