Logo

Mobilni sistemi za beton i laden asfalt

Број на оглас: 2368030 | Објавен на: 26.07.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Гранд Уни Инвест ДООЕЛ - Виница е ексклузивен застапник и увозник за Blend мобилните системи за производство на бетон и ладен асфалт.
Производство на бетон, малтер и ладен асфалт со Blend мобилните системи дава одговор на сите современи инвеститори!!!
- Целосно се независни од системите за товар
- Ги дозира и комбинира елементите според избраниот микс дизајн
- Прецизноста во дозирањето на елементите е од +-1,5%
- Производството на свеж бетон овозможува придобивка од +25%, штедејќи цемент и адитиви, намалувајќи ги трошоците за транспорт
Подвижните системи се достапни во повеќе димензии и со широк спектар на избор.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач