Logo

Canne Corso

Број на оглас: 2368073 | Објавен на: 25.03.2017, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 € Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Cane Corso kutrinja rodeni na 30.1.17 . Maskite ke bidat po cena od 100€ a zenskite po cena od 50€.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Katerina