Logo

AUDI A6 1.9tdi 110ks, 2000g FULL OPREMA MOZE ZAMENA

Број на оглас: 2368352 | Објавен на: 24.03.2017, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 3.600 € Цената е фиксна 3.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI A6 1.9 TDI 110ks krajta na 1999god,kolata e vo extra sostojba so full oprema se sto poseduva ovoj model.Registirena cela godina do 22.03.2018.Moze zamena so moja ili vasa doplata. Za zamena 4000eur. Kontakt: 078-362-292 , ili 070-222-675

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач