Logo

Различни модели на радио/CD/MP3/DVD за кола

Број на оглас: 2368393 | Објавен на: 17.06.2018, 00:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Продавам различни модели (ПОЛОВНИ - КОРИСТЕНИ) на радио/CD/MP3 за кола, со различна јачина, излез и додатоци.
Некои модели се комплет со приклучоци (euro-jack)

Sony CDX-S2000, 4x50W (слика 1 и 2)

JVC KD0GS616R, 4x25W (слика 3 и 4)

Blaupunkt CAR300D (слика 5 и 6)

Roadstar CD482, 4x12W (слика 7 и 8) - ПРОДАДЕНО

Pioneer KE-2700SDK, 2x8,5W / 4x7W (слика 9 и 10) - ПРОДАДЕНО

Denon DCT-670R, 4x6W (слика 11 и 12)

и други модели

Цена во зависност од моделот.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 IT & TV

Потврден огласувач